transp

FISHBLOG.cz - Titulní strana

Příjemnou noc! Dnes je Sobota 19.01.2019 a svátek slaví Doubravka. Blahopřeji :]
Uživatelské jméno:   Heslo: 
Registrace na FISHBLOG.cz  Poslat zapomenuté heslo

GP Čech 2015

GP Cech 2015

Na letošní GP jsme odjížděli v plné sestavě s tím, že to hlavně trénink na ligu a kolegové budou mít na stejné trati divizi. Tak taky uvítali možnost si trat osahat.
Už první pohled na trat byl impozantní.
Dokonale rovný úsek, celý vysekaný. Místa za sektorem bylo minimálně 20 metrů a až k cestě celá trat vysekaná. Sektory 12 metrů.
Dokonalá práce pořadatelů.
Jinak trat nová a pro většinu neznámá.
Rozhodli jsme se, že namícháme stejný krmení pro celý manšaft. I "Rvoucí ryby" naši kolegové míchali stejnou kombinaci. Jenom Honza Tichý, který u kolegů jenom hostoval míchal svoji směs.
Kluci jdou losovat a já letím na Toiku.
Losovací ruka Jirky mě poslala na A4. Na spodních místech by se měli chytat větší ryby, tak jsem zvědavý.Jirka Ludvík jde na D6 a Petr Funda někam na F6.
Po levici mám Vládu Hrabala, na A2 sedí Cugi Surgota. Kolegu po pravici neznám, ale hned zkraje mě zachránil, když jsem si v přípravě hodil do vody vezírek.
Samozřejmě celý.
Podběrákovou ručkou jsem ho stačil přizvednout a ochotný kolega zprava mě ho vytáhnul. Moc mu tímto ještě jednou děkuji. Bez vezírku by to sice taky šlo, ale ta váha potom, že :-)))
Já jak něco nehodím do vody, tak jsem celý nesvůj. Jednou nůžky, ted vezírek, co bude příště?
Ale to už začínáme a ryby tady na áčku fakt žerou fest.
Po začátku vytáhnu pár menších skaláčků, dokonce i ouklej, ale pak začali mrmlákový hody. Občas jsem měl přestávku v záběrech, ale jinak velmi slušné chytání. Ovšem to, co vedle mě předváděl Vláda Hrabal se vymykalo všemu. V podstatě tahal jednoho velkého cejna za druhým. Bez přestávek. Kdykoliv jsem se na něj podíval měl podběrák v ruce. Nakonec navážil úctyhodných 39 560 gramů. Skvělá práce.
Já nachytal něco přes 16 kilo a dělal 4. Trochu mě bylo líto kolegy po pravici, který chytal moc pěkně, ale při vážení si roztrhnul o kámen vezírek a dost ryb mu uteklo ještě před vážením.
Jirka Ludvík děla trojku na D6 s váhou 5 600 gr. Na déčku se tolik nechytalo.
Petr Fundák přijel ze sektoru kyselý, že mu nefungovalo krmení a celý závod se trápil. Dělal sedmičku, když nachytal něco přes tři kila.
Kolegové Rvoucí ryby nic nepokazili, naopak Otík Seiler dělal skvělou dvojku, Jarda Rajdl pětku na více, než 14 kilo ryb. Dobrá práce kluků, co teprve letos začínají závodit. Honza Tichý přijel na poslední chvíli před přípravou a tak měl všechno hodně zrychlený, což není úplně ideální. Dělal osmičku.
Večer byl už tradiční gril, který nám přivezl Honza Tichý. Původně jsme měli grilovat na lávovém kameni, ale ten se kdesi Jirkovi zatoulal :-)))
Ale i tak byli buřtíky, masíčko výborné, dali jsme si pár (já 1,5) piveček a šli spát.
Ráno jsme po dohodě trochu pozměnili recept krmení, aby jsme podpořili cejnům chutové bunky. Jenom Fundák si míchnul svoji směsku. Té naší nevěřil.
Při losu si Jirka vytáhnul vysněné áčko a dokonce stejné místo, jako měl Láda Hrabal. Mě vylosoval C9 a Petr šel někam na efko.
Začínáme a já mám hned na první hod záběr a rybu. Malého cejna. A dalšího na druhý hod. Prakticky jsem nepřehodil, bez záběru a ryby. Skvělý začátek. Ještě stačím říct vedle sedícímu Radkovi Neradovi, že jestli to takhle půjde dál, tak tady zdechnu.
"Neboj to přejde" glosoval to Radek.
A taky jo.
Záběry pomalu přestávali a at jsem zkusil co zkusil, nic mě nepomohlo. Až v samém závěru se mě záběry vrátili, ale tři za sebou jsem promarnil. Až pak jsem trefil velkého cejna, skaláka a byl konec.
Vůbec netuším, jak jsem na tom. Ale dopadlo to docela dobře. Dělal jsem trojku
s necelými šesti kg.
V tom volá Jirka.
"Jednička a 29 kilo".
Super výsledek.
Jirka dokonale zužitkoval dobrý los a jak sám řekl "rozjel jsem svůj cejnostroj naplno". Poslední dobré výsledky Jirky nám dávají naději na brzké kolo 1. ligy, které bude nedaleko od této trati.
Za to Petr Fundák se trápil i v neděli a dělal 10 s necelými třemi kily. V sobotu si stěžoval na krmení a tak si v neděli upravil krmení podle svého.
Já si ale myslím, že v krmení chyba nebyla. Ctyři jsme úplně stejné krmení a všem to docela fungovalo.
I kolegové s Rybího řevu nedopadli úplně špatně.
Naopak.
Otík sice nezopakoval sobotní dvojku, ale ani sedmička není propadák. Jarda dělal šestku a vážil přes 10 kilo, což je také slušný výsledek. I Honza Tichý si polepšil oproti sobotě a dělal taky šestku.
Ještě se musím zmínit o Vládovi Hrabalovi. Po sobotním excelentním výkonu ukázal všem, že to nebyla náhoda a v neděli opět vyhrál svůj sektor, když mu navážili něco přes 12 kilo. Bylo o sto procent více, než vážila "sektorová dvojka".
Prostě Ladek to umí a naprosto zaslouženě celé GP vyhrál.
Tentokrát bylo GP pořádáno i jako závod družstev a s radostí musím napsat, že jsme skončili na lichotivém 4. místě. Kluci s Rybího řevu skončili devátí.
Za zmínku ještě stojí opět poděkovat pořadatelům za přípravu tratě a za velmi pěkně ceny.
Dokonalou fotoreportáž najdete na Mrku v závodním feederu.
A již za 14 dní razíme do Brandýsa nad Labem na druhé ligové kolo.

02.06.2015 10:00 | Kaprňák feeder team | Petr Havlíček | Přečteno: 1256xDiskuze:

Před přidáním příspěvku se musíš přihlásit.

Petr Havlíček | 02.06.2015 12:34:14

Omlouvám se Rosťovi Neradovi za nové jméno a Jardovi Kosovi, že jsem ho nepoznal, když mě tahal vezírek z vody.

Ten Němec mě trápí, čím dál více :-))))

© 2006 - 2019 Textový a obrazový obsah je chráněným vlastnictvím serveru FISHBLOG.cz
Provozovatel webu: Petr Roubíček alias rou7
Opletalova 132, 284 01 Kutná Hora
Telefon: +420 777 836 099
Reklama na FISHBLOGu
TOPlist